Date de contact

User:

parola:

Site creat de
Web Style Expert

Detalii job:
Firma: Human Market
Titlu: Administrator Cladiri
Tara:
Zona: Muntenia
Judet: Bucuresti
Localitate: Bucuresti
Domenii de activitate: Administratie, Imobiliare/Real-Estate
Experienta: Senior-level (peste 5 ani)
Salariu oferit: negociabil Euro
Data de start 22-10-2010
Data finalizare 30-11-2010
Descriere: Descrierea postului: Titularul postului va avea urmatoarele atributii: - analiza pietei interne de oferte imobile in vederea identificarii unor oportunitati de noi achizitii. - coordonarea activitatilor admnistrative prin personalul din subordine pentru diferite cladiri cu destinatie privata sau de birouri: restaurare,intretinere, reparatii, curatenie, contorizare cheltuieli, intocmire necesar consumabile, etc. Cerinte: - studii medii sau superioare - experienta relevanta in domeniu - recomandari - integritate morala - aptitudini coordonare si urmarire rezultate

copyright © Human Market